a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /    /  Süt Sağım Setleri ve Meme Ucu Kenarlıkları  /  Ameda 25 mm Flanşlı (Standart)- Tekli Süt Sağma ve Saklama Seti-

Ameda 25 mm Flanşlı (Standart)- Tekli Süt Sağma ve Saklama Seti-

 219,90

Aşağıda yazan bilgileri edinmekle birlikte, ürünün size tamamıyla uygun olup olmadığı bilgisine yine de sahip olmak isterseniz 0216 455 40 78 numaralı telefondan Pompa Seçim Eğitmeni/ Emzirme Danışmanına sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

88 adet stokta

Açıklama

Ameda Bireysel Pompaların Seti!

                                                            İster Tekli, ister Çiftli Kullanım!

Ameda 25 mm Flanşlı Set,  Standart Ölçü olarak kullanımı yaygınlaşmış olan settir. Ameda Lactaline, Ameda Finesse, Ameda Purely Yours Ultra ve Ameda Una Süt Pompası cihazlarının paketlerinin içinde, tekli veya çiftli formlarda satışa sunulmuştur.  Anneler sıklıkla, deneyimlemiş oldukları pompa ile Standart ölçüde olan bu seti kullanmış oldukları için yine bu ölçüde set edinmek isteğindedirler.  Ameda firmasının üretmiş oldukları bu setleri aynı zamanda bağımsız olarak da edinilebilirsiniz. Bununla birlikte,  Kiralama Hizmetine dahil olan; Ameda Elite, SMB ve Platinum model Hastane Tipi Pompaları ile birlikte de bu kişiye özel setleri kullanabilirsiniz. İkili kullanım arzu edildiğinde 2 adet edinilmesi önerilir. 1 adedinin konnektörü devre dışı bırakılmak suretiyle 2 set bir araya getirilir ve böylece set, Çiftli Pompa Seti haline dönüşür.

Ameda Pompa Setleri sağılan sütün bakterilerden uzak bir şekilde sağmı ve saklanmasına yardımcı olur.  DİYAFRAM ÖZELLİĞİ!

Ameda Pompa Setleri, laboratuvarda test edilmiş, FDA onaylı ve kanıtlanmış koruyucu bariyerlere sahip dünyanın tek pompa kitidir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • 25 mm- standart flanş ölçülü bir pompa setidir.
 • Ameda Pompa Setinin içeriğinde yer alan diyafram parçası ile en hijyen sağımı yaptığınızdan emin olabilirsiniz.
 • Ameda Pompa Setinde bulunan diyafram parçası sağılan sütün pompaya, pompadaki havanın da süte karışmasını engelleyerek çift yönlü bariyer uygular. ( Özellikle Kiralama Hizmetinde  kullanılan süt pompaları çoklu kullanılan pompalardır ve hijyen kullanımında dikkat edilecek hususların başında kişiye özel pompa seti seçimi yanında sütün pompaya bulaş yapmadığı sisteme ait bir pompa seti seçimi yapılması şart olmalıdır. Bu da ancak diyaframlı bir süt sağım seti seçimi ile birlikte sağlanmaktadır)
 • Bariyer sayesinde bakteri ve virüs geçişi çift yönlü olarak engellenmiş olur ve süt güvenle sağılabilir. ( Covid 19, Hepatit B, Hıv Virüsü vb yaygın bulaşı tamamen engeller)
 • Ameda Pompa Setleri, laboratuvarda test edilmiş, FDA onaylı ve kanıtlanmış koruyucu bariyer sistemine sahip dünyanın tek pompa setidir.
 •  2′ li kullanım özelliği! Ameda Pompa Seti hortumunun ucundaki ikili bağlantı parçası sayesinde Ameda Lactaline, Finesse, Purely Yours Ultra pompaları ile 2 set ve 2 göğüs aynı anda sağılabilmesine imkan verecek şekilde hızlı süt sağımında tercih edilmektedir.
 •  Ameda Pompa Seti ilk açıldığında nonsteril dir. Kullanım klavuzunda aktarıldığı şekilde Steril edilerek kullanıma hazır hale getirilir.
 • Pompa seti plastik bir materyal olan Poliproplen ve Silikondan mamul olup bu materyal özelliğinden dolayı 90-120 kez sterilizasyondan sonra yenilenmesi önerilir.
 • Sterilizasyon koşulları kullanım kılavuzunda belirtilmiştir. Uzmanımız; Arzu Yörükoğlu’ nun Ameda destek kanalı olarak siz annelere yardımcı olan YouTube kanalındaki videolarından hem setlerin sterilizasyonuna hem de sıklıkla yıpranan önemli parçalarının uzun ömürlü kullanımına dair bilgi edinebilirsiniz.
 • Meme ucu ölçü cetveli hediyelidir. Böylece evinizde kolaylıkla alacağınız ölçü ile kendinize en uygun meme ucu flanşını tespit ederek ayrıca edinmeniz mümkün olacaktır.
 • İstenilirse extra olarak temin edilecek Ameda Manuel Pompa Adaptörü- Turkuaz Ellik ile manuel pompaya dönüşme özelliğine sahiptir.
 • Ürün BPA içermez.
 • Ekstra Valf hediyelidir.

ÖNEMLİ NOT: Biberon gibi beslenme ürünleri ile elektrikli ve manuel süt pompaları, pompa kitleri/ setleri ve tüm parçaları, göğüs koruyucuları, pompa içi alternatif meme ucu setleri ve şişe aksamları gibi hijyenik ürünler anne ve bebek sağlığını korumak adına kullanıldıktan sonra iade-değişim imkanı olmayan ürünlerdir ve iadesi/ değişimi yapılamamaktadır.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?