a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /    /  Süt Sağım Setleri Yedek Parçaları  /  AMEDA – MILK’NMOM TEKLİ VALF – BULK

AMEDA – MILK’NMOM TEKLİ VALF – BULK

 39,90

Aşağıda yazan bilgileri edinmekle birlikte, ürünün size tamamıyla uygun olup olmadığı bilgisine yine de sahip olmak isterseniz 0216 455 40 78 numaralı telefondan Pompa Seçim Eğitmeni/ Emzirme Danışmanına sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

Stok kodu: MM20.01 Kategoriler: Etiketler: , ,

2 adet stokta

Açıklama

AMEDA MARKA; ELITE, SMB, PLATINUM, PURELYYOURS ULTRA, PURELYYOURS UNA, FINESSE VE LACTALINE MODEL SÜT SAĞMA CİHAZLARINDA KULLANILAN AMEDA – MILK’NMOM SÜT SAĞMA SETLERİNİN NEREDEYSE EN ÖNEMLİ SAYILAN YEDEK PARÇALARINDAN BİRİDİR. ÇOK TİTİZLİKLE YERİNE TAKILIP ÇIKARILMALIDIR. AKSİ DURUMDA ÜZERİNDE OLUŞABİLECEK DERİN VEYA  GÖZLE GÖRÜLMEYEN MİNİMAL YIRTIKLAR DAHİ SAĞIMDA POMPADAN GELEN BASINCI HİSSETİRMEYECEK, SAĞIMIN KALİTESİNİN BOZULMASINA NEDEN OLACAKTIR.

  • Paket İçi: 1 Adet

Valf karton ambalaj formunda paketlenmemiş, poşet içinde satışa sunulmuştur. Bulk üründür.

Sterilizatörde veya kaynayan suda Steril edilebilir. Kaynayan suyun içinde 15 dakika kaynatılması ev ortamında sterilizasyonda yeterli olacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Biberon gibi beslenme ürünleri ile elektrikli ve manuel süt pompaları, pompa kitleri/ setleri ve tüm parçaları, göğüs koruyucuları, pompa içi alternatif meme ucu setleri ve şişe aksamları gibi hijyenik ürünler anne ve bebek sağlığını korumak adına kullanıldıktan sonra iade-değişim imkanı olmayan ürünlerdir ve iadesi/ değişimi yapılamamaktadır.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?