a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /    /  Süt Saklama Poşetleri ve Kapları  /  Lansinoh Anne Sütü Saklama Poşeti 25’li

Lansinoh Anne Sütü Saklama Poşeti 25’li

 69,90

Lansinoh® Anne Sütü Saklama Poşetleri, anne sütünü daha uzun süre ve güvenle saklamak için özel olarak tasarlanmıştır. Sütün içine hava girmesini, dökülmeyi ve sızıntıyı önleyen çift kilit sistemine sahiptir ve medikal ölçüde steril edilmiştir. Anne sütü saklamaya uygun BPA ve BPS içermeyen polietilenden üretilen Lansinoh® Anne Sütü Saklama Poşetleri destekli tabanı sayesinde buzdolabında dik ya da yatay durabilir. Üzerindeki kolay yazılabilen etiket sayesinde sağım yaptığınız tarihi ve miktarı not edilebilirsiniz.

Aşağıda yazan bilgileri edinmekle birlikte, ürünün size tamamıyla uygun olup olmadığı bilgisine yine de sahip olmak isterseniz 0216 455 40 78 numaralı telefondan Pompa Seçim Eğitmeni/ Emzirme Danışmanına sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

 

15 adet stokta

Açıklama

Açıklama:

Lansinoh® Anne Sütü Saklama Poşetleri, anne sütünü daha uzun süre ve güvenle saklamak için özel olarak tasarlanmıştır. Sütün içine hava girmesini, dökülmeyi ve sızıntıyı önleyen çift kilit sistemine sahiptir ve medikal ölçüde steril edilmiştir. Anne sütü saklamaya uygun BPA ve BPS içermeyen polietilenden üretilen Lansinoh® Anne Sütü Saklama Poşetleri destekli tabanı sayesinde buzdolabında dik ya da yatay durabilir. Üzerindeki kolay yazılabilen etiket sayesinde sağım yaptığınız tarihi ve miktarı not edilebilirsiniz.

 

Anne Sütü Saklamak İçin Ne Kullanmalı?

Anne sütü, çok değerli. Bu değerli besini ziyan etmemek için anne sütü toplayıcı kullanmak ve onu en doğru koşullarda saklamak önemli. Göğüs pompası ile anne sütünü sağdıktan sonra onu buzdolabında ya da derin dondurucuda saklayabilirsiniz. Peki, anne sütünü neyin içine koyup dolaba kaldırmalısınız ya da anne sütü neyin içinde dolaba konulmalı?

  • Anne Sütü Saklama Şişeleri

Anne sütü saklama şişeleri, en kullanışlı seçeneklerden biri. Lansinoh anne sütü saklama şişeleri, Lansinoh biberon başlıkları ile uyumlu olduğu için çok pratik bir kullanım avantajı sunar. Özellikle evde süt sağdığınızda şişede anne sütü saklamak, konforlu bir seçenektir.

  • Anne Sütü Saklama Poşetleri

Anne sütünü poşet içinde de saklayabilirsiniz. Ancak bu poşetlerin anne sütü saklamak için özel olarak üretilmiş olması gerekir. Lansinoh anne sütü saklama poşetleri ile ofiste, dışarıda ya da evde sütü sağıp, poşete koyup, üzerine süt sağım tarihini yazıp buzdolabına ya da derin dondurucuya koyabilirsiniz.

  • Biberon

Bebeğinizin beslenmesi için kullandığınız biberonlar da anne sütünü saklamak için kullanılabilir. Ağzı kapalı olarak buzdolabında anne sütünü saklamak için biberon kullanabilirsiniz.

  • Cam kavanozlar

Anne sütünü en doğru koşullarda saklamak çok önemli. Bu nedenle en doğru seçenek, anne sütü saklamak üzere üretilmiş olan şişe ya da poşetleri kullanmak. Ancak gerektiğinde evdeki cam kavanozları kapakları ile birlikte kaynatıp, temiz bir bez üzerinde soğutup içinde anne sütü saklamayı deneyebilirsiniz.

Anne Sütü Nasıl Saklanır?

Anne sütü, buzdolabında ya da derin dondurucuda saklanır. Ağzı açık olarak saklanmaz. Anne sütü saklamak için üretilmiş şişe ya da poşetlerde veya steril edilmiş biberon, cam kavanozlarda saklanması önerilir.

Dondurulmuş Anne Sütü Nasıl Çözdürülür makalemize de bakın!

Süt Sağım Tarihi Neden Önemli?

Anne sütünü sağdıktan sonra onu en doğru koşullarda saklamak çok önemli. Burada sütün ne zaman sağıldığı, ne sürede buzdolabında ya da derin dondurucuda saklanabileceği gibi konulara dikkat etmek gerekiyor. Anne sütünü sağdığınız tarih bebeğin sağlığı için önemli. Ayrıca ofis buzdolabı gibi toplu olarak kullanılan buzdolaplarında sağılmış anne sütünü koyarken annenin ismini anne sütü saklama kabına yazması da önemli.

ÖNEMLİ NOT: Biberon gibi beslenme ürünleri ile elektrikli ve manuel süt pompaları, pompa kitleri/ setleri ve tüm parçaları, göğüs koruyucuları, pompa içi alternatif meme ucu setleri ve şişe aksamları gibi hijyenik ürünler anne ve bebek sağlığını korumak adına kullanıldıktan sonra iade-değişim imkanı olmayan ürünlerdir ve iadesi/ değişimi yapılamamaktadır.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?