a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /    /  Moda & Tekstil  /  Neko Esnek Wrap Sling – Siyah

Neko Esnek Wrap Sling – Siyah

 169,00

Stok kodu: sbej-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Stokta yok

Açıklama

Ürün Özellikleri:
– 4,55 cm boyunda ve 55 cm eninde %100 pamuklu interlok kumaştan üretilmiştir. Yıkandıkça çekme, tuylenme yapmaz; esnekliğinde azalma olmaz.
– Yaz mevsimi de dahil her mevsim kullanıma uygundur
– Kumaşın boyamasında azo boyar kullanılmamıştır. ÖKO-TEX 100 sertifikalı kumaşın kimyasal ve teknik onayı, uluslarası bağımsız test laboratuarı SGS tarafından yapılmıştır.
– Yenidoğan doneminden 13-14 kg’ya dek kullanılabilir.
– Urun kendi kumaşından kesesi ve aynı renk yenidoğan şapkasıyla birlikte satılmaktadır.
Bebeğinizi adeta giyer gibi bağlayıp kendini anne karnında gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.
Yıkama Talimatı; 30 derece de 400-800 devir arasında yıkayabilirsiniz.
Neden Wrap Sling?
Yeni doğan bebeğin 0-3 aylık döneminin aslında gebeliğin 4.trimesterı olduğuna inanılır. Bebek aslında dışarı çıkmaya tam hazır değildir. Bu yüzden yenidoğanlar sık sık ağlar. Özellikle akşam saatlerinde artan bu ağlamalara kolik denir. Daha birkaç gün/hafta önce annesini güvenli karnında yüzen bebek bu yeni hayata alışmaya çalışırken sık sık anneyi yanına çağırır. Anne bebeği emzirir, bebeğin minik midesi sütle birlikte gazla dolar, gaz çıkarılır bebek sakinleşir, yatağına koyulur, tekrar ağlar, anne tekrar emzirir, tekrar gaz, tekrar meme, sonra yine gaz.. diye devam eden döngünün içinde anne-baba bebekten başka bir şeyle uğraşamaz olur. Yeni anne günlük işlerini idame ettirmekte güçlük çeker.
İşte bu noktada wrap sling devreye girer. Anne bebeğiniz slinge koyar. Bebeğin tek teselli ve güvenlik nesnesi artık meme değildir. Gaz-meme-uykusuzluk döngüsü kırılır ve anne günlük işlerini daha rahat yapmaya başlar.
Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?