a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /    /  Meme Ucu Koruyucuları & Yardımcıları  /  Silverette Koruyucu Gümüş Kapak XL

Silverette Koruyucu Gümüş Kapak XL

 420,00

Silverette XL Gümüş Göğüs Kapağı, kullanan anneler için pratiklik sağlar, annelere bebekleriyle keyifli vakit geçirebilmeleri için zaman kazandırır. Hamilelikte, bebeğinizin ilk aylarında emzirirken, süt sağma makinesi kullanırken ve diş çıkarma döneminde emzirirken veya pompa ile süt sağarken kullanılabilir.

Aşağıda yazan bilgileri edinmekle birlikte, ürünün size tamamıyla uygun olup olmadığı bilgisine yine de sahip olmak isterseniz 0216 455 40 78 numaralı telefondan Pompa Seçim Eğitmeni/ Emzirme Danışmanına sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

5 adet stokta

Açıklama

Daha geniş alanı kapsayan, daha büyük göğüslü annelerin de rahat kullanabilmesi için geliştirilen yeni Silverette XL Gümüş Göğüs Kapakları.

Paket içeriği: Bir çift Silverette®XL gümüş göğüs kapağı (2 adet 925 ayar gümüş kapak)

Kimler kullanmalı?

Silverette gümüş göğüs kapakların daha geniş bir alanı kapsamasını isteyen, D kap veya daha büyük sütyen ölçüsüne sahip olan, veya göğsünün kahverengi kısmı büyük olan anneler, daha geniş alanı kapsayan Silverette XL ürününü kullanabilirler.

Eğer hangi bedenin size uygun olduğuna karar veremiyorsanız XL bedeni tercih etmenizi öneririz, XL beden göğüs ölçünüz ne olursa olsun daha büyük bir alanı kapsayarak emzirme konforu yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Orijinal gümüş kapak Silverette, 18 yıldır üretilmekte ve Avrupa’dan Avustralya’ya, İngiltere’den Amerika’ya kadar 25’ten fazla ülkede emziren anneler ile buluşmaktadır. Silverette XL ürünün boyutu dışında tüm diğer özellikleri Standart beden Silverette gümüş kapak ile aynıdır.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?