a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /    /  Süt Sağım Setleri ve Meme Ucu Kenarlıkları  /  Ameda 22,5 mm Alternatif Meme Ucu Flanşı Tekli- Bulk

Ameda 22,5 mm Alternatif Meme Ucu Flanşı Tekli- Bulk

 69,90

Aşağıda yazan bilgileri edinmekle birlikte, ürünün size tamamıyla uygun olup olmadığı bilgisine yine de sahip olmak isterseniz 0216 455 40 78 numaralı telefondan Pompa Seçim Eğitmeni/ Emzirme Danışmanına sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

74 adet stokta

Açıklama

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

  • Ameda flanş grubundan (göğüs kenarlığı grubundan)  annelerin tercih ettiği ürünler arasında ilk sıralarda olan bu ürün,  meme ucuna uygun olarak kullanıldığında anne pompa ile yapılan sağımda daha fazla çekim gücü hissedecek, böylece en etkili sağımı yapmış olacaktır.
  • Ameda 22,5 mm flanş, özellikle Türk annelerinda daha sıklıkla rastlanabilen ufak veya içe dönük meme uçları içindir. Pompa setlerinde standart ölçü olan 25 mm, ortalama 10 anneden 7 sine uygun gelse de meme ucu boyutu küçük veya içe dönük olan anneler bu ufak boyutlardaki alternatif meme ucu flanşlarını kullanarak memnuniyetlerini arttırmaktadırlar. Flanş Ürün içinden çıkan Ölçü Cetveli ile ölçülen meme uçlarınızda en doğru flanşın seçilmesi pompa ile sağımda başarıyı artıracaktır.
  • Bu ürünü kullanabilmek için öncelikle Ameda 25 mm standart meme ucu flanşı gerekmektedir. Ameda 22,5 mm flanşı temin edecek olan anne, ancak bu ürünü 25 mm flanşın içine ekleyerek kullanabilecektir.
  • BPA içermez.
  • Sterilizatörde veya kaynayan suda Steril edilebilir. Kaynayan suyun içinde 15 dakika kaynatılması ev ortamında sterilizasyonda yeterli olacaktır.
  • Bu flanş, karton ambalaj formunda paketlenmemiş, poşet içinde satışa sunulmuştur. Bulk üründür.

ÖNEMLİ NOT: Biberon gibi beslenme ürünleri ile elektrikli ve manuel süt pompaları, pompa kitleri/ setleri ve tüm parçaları, göğüs koruyucuları, pompa içi alternatif meme ucu setleri ve şişe aksamları gibi hijyenik ürünler anne ve bebek sağlığını korumak adına kullanıldıktan sonra iade-değişim imkanı olmayan ürünlerdir ve iadesi/ değişimi yapılamamaktadır.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?