a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /  Arzu Yörükoğlu

2000 yılından bu yana Emzirme Danışmanı olarak hizmet vermekteyim. Danışmanlığımın başından bugüne dek yegane destek aldığım marka olan Ameda’yı yolculuğumun içine alarak, bu sefer de anneler için Mothers’milk isminde bir Anne&Bebek Yaşam/Emzirme Merkezi’ni yapılandırıyorum. Mothers’milk’ i Piyon Emzirme Çözümleri’ nin markalarından biri olarak büyüyerek gelişecek, henüz emeklemekte olan ufacık tefecik bir kız çocuğu  Sevgili oğlum, kocamdan sonra başımın 3. tacı o! Bütün deneyimimi ve enerjimi topladığım mirası naklettiğim bir merkez 25 yaşında adımlamaya başladığım Ada bebek sayesinde öğrendiklerimi katmer katmer çoğaltarak 2. Çeyreğe aktarabilme fırsat alanım. Mothers’milk benim 50 yaş jübilem, projem, hayalim.

Evet, belki de en iyi bildiğim şey emziren anne dünyası. Bugüne dek birkaç binin üzerinde emziren anneye danışmanlık verdim, emzirmeyi başarmalarına önemli bir destek getirdiğimi söyleyebilirim . Ve bu sayede ekibimle beraber Emzirme Çözümleri sektörünün mimarı olduk. Tıptan hiç ayrılmadım, markamla beraber birçok seminer, kongrelere katıldım. Satellite sempozyumlar yaptık. Türk Hekimlerine tanıtılan önemli ürünlerde öncülük ettik. Büyük kurumlarla eşgüdümsel çalışmalarda bulunarak her yıl ülkemizde de kutlanan Emzirme Haftalarının daha büyük ses getirmesini sağladık.

Şimdi de bugün çalışmalarıma devam etmek üzere, iyi bildiğim hizmet tarafını çoğaltacak ve önemli bir katma değer yaratacak şekilde Mothers’milk Anne&Bebek Sağlığı Yaşam Merkezi’ni açtım.

Mothers’milk Anne&Bebek Sağlığı Yaşam ve Emzirme Merkezi’ nde bebek ve anne/kadın sağlığını destekleyen, doğum öncesi ve sonrası için özenle seçilmiş, birbirinden doğal pek çok niş ürün mevcut. Bir kadının en özel süreçlerinden biri olan hamilelik ve ilk annelik dönemine yönelik olarak Türkiye’ de yine bir ilki gerçekleştiriyoruz. Mothers’milk’ de neler mi var? Mothers’milk derslerinde emzirme dönemine bireysel ve toplu eğitimlerle giriş yapmak mümkün. Uyku, bağlanma, içgörüyle doğum sonrası bebek bakım konulu atölye ve seminerleri yanısıra Mothers’milk wellness, egzersiz, yoga ve dans çalışmaları ile kadın beden enerjisini yüksek tutmayı hedefliyor. Annelikten yaşam merkezine varan bu serüvende ışıl ışıl, dişil bir enerji ile özünde kadına önem veriyor.

İlk olarak, Piyon Emzirme Çözümleri ismiyle konumlandırmış olduğum  markalarımın çalışma alanlarından en önceliklisi de  bebeğin emme yapamadığı veya yeterince yapamadığı her tür durumda, bebeğin emişini taklit edebilen, emme ritim ve basınç ayarlı Hastane Tipi Elektrikli Süt Sağım Pompaları’ nın Kiralama-Satış hizmetlerinin hiçbir özveriden kaçınmaksızın annelere sunulmasıdır. Konusunda dünyaca bilinen Ameda firmasının Türkiye’ de tek yetkilisi ve distribütörü olan firmamızda çalışanlarımız ile emek yoğun mücadele veren kocaman bir aile olmaktan gururlu ve mutluyuz.

Oğlumu, hemen yanında bu güzel merkezin yapımında çok büyük emeği geçen eşimi bana verdiği için, mücadeleci ruhum, rengarenk renklerim  için yüce tanrıma ne kadar teşekkür etsem az:)

Çeyreğe sağlıkla ve mutlulukla birlikte erişebilmek dileğiyle…

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?