a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /    /  Süt Sağım Setleri ve Meme Ucu Kenarlıkları  /  Ameda 25 mm Alternatif Meme Ucu Flanşı- Bulk

Ameda 25 mm Alternatif Meme Ucu Flanşı- Bulk

 84,90

Aşağıda yazan bilgileri edinmekle birlikte, ürünün size tamamıyla uygun olup olmadığı bilgisine yine de sahip olmak isterseniz 0216 455 40 78 numaralı telefondan Pompa Seçim Eğitmeni/ Emzirme Danışmanına sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

Stok kodu: 625108 Kategoriler: Etiketler: ,

188 adet stokta

Açıklama

Ürün Özellikleri:

  • Ürün, meme ucu ölçüsü 25 mm (standart ölçü) olan anneler için uygundur. Dünyada süt pompası üreticilerinin ürünlerini piyasaya sürerken genel olarak seçmiş oldukları standart ölçü 25 mm’dir.
  • 25 mm flanş; valf, diyafram vb. silikon parçaları üzerinde olmadan, ithal edildiği şekilde tek parça halinde satışa sunulmuştur.
  • 22,5 mm ve 21 mm flanşları (ufak veya içe dönük, düz meme uçları için uygun olan) kullanabilmek için 25 mm olan bu flanşa ihtiyaç vardır.  2 ayrı boyda üretilmiş olan küçük flanşlar, 25 mm ölçüsü olan bu ürünün içinde insert olacak şekilde, ürünün iç bölgesine takılarak kullanılabilen flanşlardır.
  • Bu flanş, karton ambalaj formunda paketlenmemiş, poşet içinde satışa sunulmuştur. Bulk üründür.

ÖNEMLİ NOT: Biberon gibi beslenme ürünleri ile elektrikli ve manuel süt pompaları, pompa kitleri/ setleri ve tüm parçaları, göğüs koruyucuları, pompa içi alternatif meme ucu setleri ve şişe aksamları gibi hijyenik ürünler anne ve bebek sağlığını korumak adına kullanıldıktan sonra iade-değişim imkanı olmayan ürünlerdir ve iadesi/ değişimi yapılamamaktadır.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?