a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /    /  Hamile & Anne Bakım, Moda & Tekstil  /  Kadın (Özellikle Hamile ve Lohusa Anne) -Erkek Varis Önleyici / Rahatlatıcı / Uzun Yolculuk ve Seyahat Çorabı

Kadın (Özellikle Hamile ve Lohusa Anne) -Erkek Varis Önleyici / Rahatlatıcı / Uzun Yolculuk ve Seyahat Çorabı

 29,90

Düşük Basınç 14/18 mmHg CCL-1 Burnu Kapalı, Diz Altı Çorabı

Ürün Kullanımı;

√ Yorgun Bacakların Tedavisinde,

√ Hamileliğe Bağlı Ödemlerin Giderilmesinde,

√ Varis Oluşumunu Önlemede Kullanılır.

√ Seyahatte Kullanım İçin Uygundur.

Stok kodu: UM50-UM60 Kategoriler: , Etiketler:
Temizle

Açıklama

Ameda markasını Türkiye’ye getiren, 35 yıldır anneler ile tanışmasına vesile olan Anne Bebek Sağlığı Uzmanı Arzu Yörükoğlu’ nun büyük bir inovasyon ile geliştirdiği üründür. Kendisi varis hastası olduğu için özellikle anneler ve gebeler için, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin de esasen herkes için varis önleyici bir çorap olan Milk’n Mom Rahatlatıcı Çorap ürünü dizayn edilmiştir. Milk’n Mom Rahatlatıcı Çorabı sadece anneler değil, varis riski olan kişiler, uzun süre ayakta durmak zorunda olanlar ve sıklıkla seyahat eden herkes kullanabilmektedir. Son yıllarda dixe kadar olan varis ve varis önleyici çorapların kasığa kadar olan ve külotlu çoraplar gibi aynı şekilde işlevselliği kanıtlandığı için ürün partik kullanıma uygun olacak şekilde diz altı kullanım olarak tasarlanmıştır.

 

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

 

Başta hamileler ve doğum yapan annelerde olmak üzere insanların tüm yaşamları boyunca özellikle de seyahat edenlerin giyebilmeleri için geliştirilen ve hareketsiz bacakları rahatlatmada, bacaklarda oluşabilen ödemleri gidermede ve varis oluşumunu da engellemede, yorgun bacakları rahatlatmada kullanılmaktadır.

Rahatlatıcı Çorap doğum öncesi-sonrasında ve uzun seyahatler için uygun olup,  yumuşak iplikten (ana iplik 320 dtex elastane ve yardımcı iplik 44dtex- 34 flament x2) fokuslanarak üretilen, dokusu yumuşak ve diz altı boyda tekstil ürünüdür.

Diz altı çorap olarak dizayn edildiğinden dolayı hamile bayanlar da rahatlıkla giyebilmekte ayrıca normal bireylerde giyip çıkarma işlemi sırasında hiç zorlanmamakta ve çoraplar kolaylıkla zaman harcamadan giyilip çıkartılabilmektedir.

Söz konusu bu ürün, yumuşak iplikten üretildiğinden dolayısıyla dokusu da yumuşacık olduğundan giyen kişiyi rahatlatmaktadır.

Varis ya da ödemin giderilmesine diz altı kısımdaki sağladığı optimum basınçla, kullanıcıyı rahatsız etmeksizin destek getirmektedir.

Ten Rengi ve Siyah Renk olarak üretilmiştir ve S, M, L ve X-Large olarak bedenleri mevcuttur. Arzu ettiğiniz; iki temel ana renkten biri olan siyah veya ten rengini ve bedeninizi ürünün sağındaki kutucukları işaretleyerek seçebilirsiniz. Small (29 – 33 cm) – Medium (33 – 37 cm) – Large (37 – 41 cm) –   XLarge (41 – 44 cm) bedene uygun olmaktadır. Siz de baldır ölçünüzü mezura ile alarak tespit edeceğiniz baldır ölçünüze göre bedeninizi bulabilirsiniz.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

 

Güneş, toz ve neme maruz kalmayacak şekilde saklanmalıdır.

Ölçüm tablosuna uymadan kullanılan ürünler sağlık açısından sakıncalıdır.

Ciltte pişik, tahriş vs. beklenmeyen durumlarda doktorunuza başvurunuz.

Ürünün içerdiği malzemelere karşı hassasiyet veya alerjiniz varsa lütfen ürünü kullanmayı bırakınız.

 

YIKAMA:

 

Beyaz sabun ile elde ılık suda çitilemeden yıkayınız.

Kesinlikle sıcak su, deterjan ve çamaşır makinası kullanmayınız.

Ürün kesinlikle sıkma işlemine tabii tutulmamalıdır.

Bir havlu üzerinde oda sıcaklığında kurutunuz.

 

ÖLÇÜ ALIMI

Baldır ölçünüzü zezura ile alabilirsiniz! Ürün ambalajı üzerinde de yazan aşağıdaki ölçüler size uygun olan ürününüzü seçmenizde yardımcı olacaktır. İstediğiniz renk ve bedeninizi ürünün sağındaki kutucukları işaretleyerek seçebilirsiniz.

S (29 – 33 cm) – M (33 – 37 cm) – L (37 – 41 cm) –   XL (41 – 44 cm)

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?