a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /    /  Süt Saklama Poşetleri ve Kapları  /  Milk’n Mom 80cc Süt Sağma ve Saklama Şişesi- Bulk

Milk’n Mom 80cc Süt Sağma ve Saklama Şişesi- Bulk

 19,90

Aşağıda yazan bilgileri edinmekle birlikte, ürünün size tamamıyla uygun olup olmadığı bilgisine yine de sahip olmak isterseniz 0216 455 40 78 numaralı telefondan Pompa Seçim Eğitmeni/ Emzirme Danışmanına sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

Stok kodu: PS4101 Kategoriler:

16 adet stokta

Açıklama

!! BEBEK DOSTU ÜRÜN !!

Milk’n Mom 80 cc SÜT SAĞIM ŞİŞESİ

Pompa kullanmaya başlayan doğum sonrasındaki yeni annelerde -özellikle prematüre bebek annelerinde- doğumdan sonraki ilk haftalardan itibaren Ameda ve Milk’n Mom Süt Sağma Setleri’ ne birebir uygun olan bu şişelerin kullanılması önerilir. İlk aylarda bebeğinin kilosuna uygun olarak, her bir sağımda  ( sağılan miktara takılmadan, anneden anneye süt miktarının bebeğinin ihtiyacına göre değişiyor olduğunun bilinmesiyle beraber her ne miktar sağılıyor ise de bebek için yeterli olacağı kesinlikle göz önüne alınmalıdır)  doğum sonrası döneme ait  ( kolostrum miktarı) üretebileceği daha ufak miktarları bu 80 cc kapasiteli şişenin içinde verimle toplayabildiğini gözleyen annede özgüven artmış olacaktır.

Ürün aynı zamanda bir süt saklama şişesidir. Genelde piyasada bulunan 150 cc lik, özellikle doğum sonrası üretilen süt düşünüldüğünde ona göre çok da büyük ölçekli sayılan süt saklama poşetlerine kıyasla sütün bir damlası dahi ziyan olmadan bebeğe verilebilecek ve anne sütü gerektiğinde kolayca da transfer edilebilecektir.

Özellikle doğum sonrası dönemde anneler sağım yaparken, kendilerine özel pompa setlerinde yaygın olarak kullanılıyor olan 120 ve 150 cc lik şişelerinin setlerden soyutlanarak bir müddet ( İlk 1 ay) dışarı alınması suretiyle yerine bu 80 cc lik şişelerin kullanılması önerilir.

Steril edilebilir. Evlerde sterilizatörde veya kaynayan içme suyu içinde 15 dakika kaynamaya devam edecek şekilde sterilizasyonu uygundur.

Bu şişe, karton ambalaj formunda paketlenmemiş, poşet içinde satışa sunulmuştur. Bulk üründür.

ÖNEMLİ NOT: Biberon gibi beslenme ürünleri ile elektrikli ve manuel süt pompaları, pompa kitleri, göğüs koruyucuları, pompa içi alternatif meme ucu setleri ve şişe aksamları gibi tüm hijyenik ürünler anne ve bebek sağlığını korumak adına kullanıldıktan sonra iade-değişim imkanı olmayan ürünlerdir ve iadesi/ değişimi yapılamamaktadır.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?