a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /    /  Meme Ucu Koruyucuları & Yardımcıları  /  Ameda Çiftli Meme Ucu Koruyucu

Ameda Çiftli Meme Ucu Koruyucu

 149,90

Aşağıda yazan bilgileri edinmekle birlikte, ürünün size tamamıyla uygun olup olmadığı bilgisine yine de sahip olmak isterseniz 0216 455 40 78 numaralı telefondan Pompa Seçim Eğitmeni/ Emzirme Danışmanına sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

Stok kodu: 17232I Kategoriler: Etiketler:

77 adet stokta

Açıklama

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Çatlamış ya da yara olmuş göğüs uçlarını sürtünmelerden korumak için sütyenin içinden kullanılan kalkanın öncelikli amacı; doğumun sonrasında, annenin emzirme döneminde iki emzirme arasında kullanımı ile meme ucunun çatlak ve yaradan korunmasını sağlamaktır.

Meme ucunun içinde kaldığı yuvarlağının çapı sadece meme ucu çapına göre olmayıp tüm aerolayı kapsayacak kadar büyüktür. Böylece, sadece meme ucunda olmayıp tüm kahverengi kısımda çatlak/ yaraları olan anneler için ideal ve eşsiz bir kullanım imkanı sunar.

Aynı zamanda sızan sütleri emdiği için meme ucu kuru kalmaktadır. Piyasada mevcut olan diğer muadilleri, sızan sütleri iç haznesinde biriktirdiği için annenin meme ucu sütle temas etmekte ve dolayısıyla da meme ucunun kuru kalmaması da memede iyileşmeyi engellemesinin yanı sıra meme iltihabına sebep oluşturabilmektedir.

Ürünün özellikleri; Emici tamponlar içten yerleştirildiğinde sızan sütleri emer. Emici tamponların yedekleri temin edilebilir. Delikleri sayesinde acıyan göğüs uçları hava almaya devam eder. Steril edilebilir.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?