a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /    /  Ameda Süt Pompaları ve Cihaz Adaptörleri  /  Ameda Purely Yours Ultra Çiftli Elektrikli / Pilli Süt Sağma Pompası

Ameda Purely Yours Ultra Çiftli Elektrikli / Pilli Süt Sağma Pompası

 2.899,00

Aşağıda yazan bilgileri edinmekle birlikte, ürünün size tamamıyla uygun olup olmadığı bilgisine yine de sahip olmak isterseniz 0216 455 40 78 numaralı telefondan Pompa Seçim Eğitmeni/ Emzirme Danışmanına sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

162 adet stokta

Açıklama

Annelerin sevdalı olduğu Ameda Lactaline cihaz, şimdi Ameda Purely Yours Ultra model ismi ile KARŞINIZDA!

Ürün paketi içindeki cihaz, tamamen %100 ve birebir Ameda Lactaline model cihazdır. Ürün çanta ve bir çok aksesuarı ile biraraya getirilerek yeni model ismi olan Purely Yours Ultra ismi ile satışa sunulmuştur. Türkiye Distribütörü Piyon Emzirme Çözümleri güvencesinde, % 100 orjinal, ithal üründür. 

DÜNYANIN EN SESSİZ ve VİBRASYONSUZ ÇALIŞAN POMPALARINDA EN ÖN SIRADA OLAN: AMEDA PURELY YOURS ULTRA!!

1942’de İsveç’ li bir mühendis tarafından kurulmuş, dünya çapında bilinen AMEDA’ nın “PURELY YOURS ULTRA” ÇİFTLİ ELEKTRİKLİ SÜT POMPASI.

Diğer Ameda Süt Pompası ürünleri gibi özel denetimlere sahip, havayı kilitleyen koruma özelliği kanıtlanmış, çiftli süt sağımını tercih eden anneler için mükemmel bir üründür.

Ameda Çiftli Elektrikli Süt Pompası, toplanan sütle bebeği beslemek amacıyla emziren bir anneden anne sütü sağılmasını kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

Dünya çapında bilinen Ameda’nın annelere tavsiyesidir.

Purely Yours Ultra, Tıbbi Cihaz yönetmeliğine göre üretilmiş, onaylanmış belgelendirme kuruluşu tarafından denetlenen bir üründür.

Ameda’nın sunduğu her ürün emzirmeye verdiğimiz önemi yansıtmaktadır. Ameda emzirmenin anne ve bebekler için öneminin bilinciyle annelere daha kolay, daha rahat ve daha etkili bir sağım deneyimi yaşatmak için ürünlerini sürekli geliştirmekte ve annelerin mutluluğunu her şeyden önde tutmaktadır.

Teknik Özellikleri:

 • Vakum(çekim) gücü, tekli kullanımda yaklaşık 280 mmHg, çiftli kullanımda her iki göğüs ayrı ayrı ise yaklaşık olarak 210 mmHg’ dır.
 • Sessiz ve vibrasyonsuz çalışma özelliği vardır.
 • Her iki memenin aynı anda sağılabilmesine imkan verir.
 • Çift pompa seti ile yapılan sağımda hipofize gidecek olan ikiz bebek komutu ile daha çok prolaktin üretebilecek olan anne, sütünü bu pompa ile daha da çok arttıracaktır.
 • Setin diyafram parçası ile kesinlikle % 100 güvenli bir kullanım sağlanır.
 • Basınç ve ritim ayarı düğmelerini kendi süt akışı ve verimliliğine, kendi isteğine göre ayarlayabilecek olan anne, böylece fizyolojik olarak bebek emişini pompaya taklit ettirmiş olur. “Custom Control” özelliği ile ayarlanabilir, bebeğe eşdeğer, fizyolojik güçlü bir emiş gücü sağlar.
 • Pompa setinin motor kısmından bağımsız tasarımı ile hafif ve rahat kullanılabilir, etkin sağım özelliği vardır.
 • İstendiğinde Ameda manuel pompa kiti- Turkuaz Ellik ile el pompası olarak kullanım kolaylığı mevcuttur – Manuel Pompa olarak kullanım.
 • Motor aksamı ile pompa setinin birbirinden bağımsız tasarlanmış bir pompa olması nedeni ile de elde herhangi bir ağrıya neden olmaksızın kolayca ve efektif bir şekilde kullanılır.
 • Pompa setlerinin sterilizasyon koşulları kullanım kılavuzunda belirtilmiştir.

Çanta İçeriği:

 • Avrupa AC Güç Adaptörü
 • Çift HygieniKit süt toplama sistemi şunları içerir:
  -25.0 mm CustomFit Flanşlar (2 Adet) *Pompa Setlerinin göğüs kenarlıklarının altında yer alan şişeler, bu üründe direkt flanşa takılı olarak yer almamakta , ayrı bir şekilde; yalıtımlı taşıma çantasının içerisinde 6’lı olarak bulunmaktadır.*
  -Valfler (2 Adet),
  -30,5 mm Flanş (2 Adet),
  -30,5 mm Flanş için 28,5 mm Flanş Küçültme Aparatı (2 Adet),
  -Yalıtımlı Taşıma Çantası (1 Adet) *Çanta içerisinde 6 adet oz kilitli kapakları olan şişeler bulunmaktadır*,
  -Soğutma Elemanları (3 Adet),
  -Süt Saklama Kuralları Kartı (2 Adet),
  -NoShow Premium tek kullanımlık Ped (2 Adet),
  -Store’N Pour Süt Saklama Torbaları (2 Adet),
  -Kullanım Talimatı

ÖNEMLİ NOT: Biberon gibi beslenme ürünleri ile elektrikli ve manuel süt pompaları, pompa kitleri/ setleri ve tüm parçaları, göğüs koruyucuları, pompa içi alternatif meme ucu setleri ve şişe aksamları gibi hijyenik ürünler anne ve bebek sağlığını korumak adına kullanıldıktan sonra iade-değişim imkanı olmayan ürünlerdir ve iadesi/ değişimi yapılamamaktadır.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?